loading...

دانلود رایگان کتاب

کتاب نویس

آگهی استخدام روانشناس و روانسنج رایگان و فوری

مرکز مشاوره ما اقدام به استخدام روانشناس و روانسنج در زمینه های مختلفی همچون روانشناسی بالینی و روانشناسی کودک و نوجوان و همچنین مشاوره های خانواده و ازدواج کرده است که افراد واجد شرایط می‌توانند برای استخدام شدن در مرکز مشاوره ما از طریق تماس و یا سایر روشهای آنلاین درخواست خود را ارسال نمایند.

فرصت طلایی – آگهی استخدام روانشناس رایگان

روش اول در بخش دیدگاه های سایت اگهی خود را وارد کنید.

روش دوم و موثر: در فرم تماس مشخصات را وارد کرده و ما شما را کمک می کنیم که به خواسته خود دست یابید.

روش دیگر در سایت بانک مشاغل روانشناسی و بانک اطلاعات پزشکی خود را به رایگان ثبت کرده و به خوبی دیده شوید.

فرصت طلایی آگهی رایگان

بدیهی است که پس از طی مراحل مورد نظر ما اقدام به استخدام روانشناس خواهیم کرد تا بتوانیم در کنار یکدیگر گوشه ای از دغدغه‌های مشکلات افراد را در زمینه های مختلف روحی و روانی و نیز مشاوره و روانشناسی کاهش دهیم. برای اینکه به استخدام روانشناس اقدام کنیم بایستی ابتدا وظایف روانشناس و تعریف روانشناسی را به خوبی بدانیم.

 

آنچه باید در مورد روانشناسی بدانیم

در واقع برای تعریف روانشناسی باید بگوییم که این رشته علم بررسی فرآیندها و رفتارهای ذهنی در تمامی موجودات زنده و به خصوص انسان ها می باشد که بر اساس راه های نوین و علمی به این کار مبادرت می ورزند و این به دلیل این است که پایه و اساس تمامی رفتارها و فعالیت های انسانی در واقع فکر و اندیشه عمومی باشد و شناخت آنها و نیز شناخت نحوه درمان و بهبود آن ها از مسائل مهم و ضروری می باشد که وظیفه این امر مهم برعهده رشته روانشناسی گذاشته شده است.

آنچه باید در مورد روانشناسی بدانیم-مشاورانه

مطالعه رفتارها و نقشه‌های ذهنی انسان ها

در واقع روانشناسان به مطالعه رفتارها و نقشه‌های ذهنی انسان ها می پردازد و در صورت عدم وجود رفتارهای مناسب و یا وجود رفتارهای مخل و نامناسب به بهبود و یا به نحوه بهبود آن مبادرت می ورزند چرا که این رفتارها می‌توانند نقش مهم و اساسی را در آینده فرد ایفا نموده و نه تنها برای خود شخص که برای اجتماع نیز بسیار مهم هستند. از این رو رفتارها را می‌توان به انواع مختلفی تقسیم بندی نمود که شامل رفتارهای شخصی رفتارهای اجتماعی رفتارهای شغلی و رفتارهای تحصیلی می باشد.

در تعریف رفتار شخصی باید بگوییم رفتاری است که تمام جنبه های فردی داشته و فقط به خود شخص مرتبط است مثلاً اینکه یک فرد چند بار در روز چای بنوشند کاملا یک رفتار شخصی است.

رفتار بعدی رفتار شغلی است که رفتاری خاص و مختصر محیط کار و حرفه شخص می باشد که مثلا شخص همیشه در ساعت معینی در محل کار اقدام به بررسی صورت های مالی بکند.

رفتار بعدی رفتار تحصیلی و مرتبط با امور تحصیلی دانش آموزان و یا حتی بزرگسالان است مثلا ممکن است یک شخص با صدای بلند درس بخواند و با این راه یادگیری او نسبت به دیگران بهبود داده شود که این یک نوع رفتار تحصیلی است. رفتار بعدی رفتار اجتماعی است که در رفتار اجتماعی در واقع تعاملات بین فرد و اجتماع مشخص می‌شود.

مثلاً ممکن است یک نفر بسیار خوش قول بوده و همواره نسبت به زمان ملاقات خود با دیگران حساس باشد که این یک نوع رفتار اجتماعی است.

برای اینکه بیشتر با شغل روانشناسی و نحوه استخدام روانشنا اشنا شویم بایستی ویژگی‌ها و خصوصیات این شغل را مورد بررسی قرار دهیم ابتدا باید بدانیم که روانشناس کیست؟

مشاوره ازدواج

روانشناس کیست و چه می کند؟

روانشناس در واقع فردی است که به مطالعه رفتار ها شخصیت های متفاوت روابط اجتماعی و بین فردی و نحوه آموزش در انسان ها به گونه ای می پردازد.

روانشناس هم بایستی رابطه بین کارکرد مغزی و رفتارهای انسانی را مورد بررسی قرار دهد و هم بایستی ارتباطات بین محیط زیست و محیط زندگی انسان ها را با رفتارهای شخصی و رفتارهای اجتماعی و تحصیلی و همچنین رفتارهای شغلی فرد مورد بررسی قرار دهد.

و بتواند افکار احساسات و انگیزه های فرد را به خوبی مورد کنکاش قرار داده و بررسی کند و از آنها برای کنترل و نیز بهبود رفتارها و همچنین از بین بردن مشکلات فرد استفاده نماید از نظر ویژگی های شخصیتی روانشناس بایستی یک فرد کاملا صادق و نیز اهل تعامل باشد.

بنابراین بایستی به صورت کلی گفت که روانشناس علاوه بر یک انسان شناس باید یک جامعه شناس و رفتار شناس بسیار خوب نیز باشد. از نظر زمان و محل کار روانشناسان بایستی گفت که اکثر روانشناسان در کلینیک های روانشناسی و نیز در مراکز مشاوره مشغول به فعالیت هستند که البته این کاملاً به خواست و نحوه کار آنها بستگی دارد.

مثلاً ممکن است آنها در شرکت های خصوصی و یا حتی در سازمان های دولتی و زیر نظر مواردی مانند آموزش و پرورش و یا بهزیستی مشغول به فعالیت شوند و همچنین افراد مطابق با زمان کاری استاندارد به فعالیت مبادرت می ورزند.

اما کسانی که به صورت شخصی و در مراکز مشاوره خصوصی مشغول به فعالیت هستند ممکن است ساعات کار متفاوت و حتی متغیری داشته باشند که این کاملاً بستگی به خواست مدیریت مشاوره و مرکز مشاوره دارد.

همچنین ما باید به خوبی با وظایف روانشناس آشنا شویم. وظایف روانشناس شامل موارد متعدد و بسیار گوناگونی می باشد که بایستی افرادی که می خواهند در این زمینه استخدام شوند به خوبی با آنها آشنا باشند.

مثلاً اگر یک روانشناس روانشناس آموزشی باید بتواند به خوبی به کودکان کمک نماید و مشکلات نوجوانان کودکان را در حیطه آموزش بهبود دهد.

در مورد شغل روانشناسی 

اما روانشناسی شغلی باید تلاش کند تا سبب بهبود و افزایش رضایت فرد از شغل مورد نظر خود شده و همچنین به گونه‌ای به او انگیزه دهد که کارفرما و نیز صاحب کار او نیز از کار او بسیار راضی و خشنود باشد.

نوعی دیگر از روان شناسان روانشناسان سلامت هستند که باید تفکر نحوه نگرش سالم و مناسب را در میان بیمارانی که از این نظر مشکل دارند و نیز خانواده هایی که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند القا نماید.

از طرف دیگر روانشناسان مشاوره ای باید تلاش کنند تا به افراد در زمانی که زندگی آنها پر از تنش و استرس است در جهت حل مشکل آنها و نحوه تصمیم گیری صحیح در این شرایط کمک نمایند.

گونه ای دیگر از روان شناسان روانشناسان جرم شناسی هستند که در تلاش برای کاهش خطرات مجرمین و همچنین کمک به آنها در جهت جلوگیری از جرم و یا ترک این موارد مهم هستند.

همچنین روانشناسان بالینی روانشناسانی هستند که به افرادی که در شرایط سخت زندگی همچون تنش استرس اضطراب و افسردگی و بیماری های روانی هستند کمک می کنند.

از طرف دیگر روانشناسان ورزشی در تلاش برای بهبود عملکرد ورزشی افراد و نیز ارتقاء سطح انگیزشی آنها برای عملکرد و کارکرد مطلوب تر در رقابت‌های ورزشی هستند.

منبع: مشاورانه

**می توانید در بخش روانشناسان کانون مشاوران ایران عضوی شوید...

Admin بازدید : 525 19 / 05 / 1398 زمان : نظرات ()

مبلشویی

شستشو مبل با شامپو

وقتی وارد برخی خانه‌ها می‌شویم می‌بینیم روی مبلمان خودشان پارچه کشیده‌اند. مسلما این پارچه برای نجات مبل از خراب‌کاری بچه‌هاست. آن‌ها درحالی‌که شکلات به دستشان چسبیده دوراتاق راه می‌افتند و به انواع وسایل دست می‌زنند. آدم‌های حساس حتما روی مبل خود روکش پارچه‌ای می‌کشند تا کثیف نشود اما برخی ترجیح می‌دهند در هرصورتی به راحتی روی مبل لم بدهند و در اخر سال مبل را شستشو بدهند. شما اگر جزو دسته دوم هستید و در ضمن نمی‌خواهید مبل را به بیرون بدهید تا تمیز شود باید برخی نکات شستشوی مبل را یاد بگیرید و در خاطر بسپارید.شستن مبل پارچه‌ای وچرمی کمی متفاوت است. برای شستشوی مبل پارچه‌ای از شامپو فرش استفاده کنید.برخی از شامپو فرش‌ها ممکن است به الیاف پارچه مبل آسیب برسانند بنابراین دقت کنید میزان مواد شیمیایی شامپو فرش‌ها با پارچه‌ی مبل شما سازگار باشد.ابتدا امتحان کنید که پارچه روی مبل رنگ نمی‌دهد سپس به اندازه کافی شامپو فرش را در ظرف بریزید و با پارچه‌ای نرم مبل را شستشو دهید. اگر چه مبل با این کار تمیز می‌شود اما خود شامپو فرش روی مبل باقی می‌ماند و بعد از جدب غبار خشک می‌شود. پس بهتر است بعد از شستشوی کامل با جاروی برقی یا بخارشو به طور کامل گردوغبار نشسته بر شامپو فرش سطح مبل را از بین ببرید.
مبل‌هایی که روکش مخملی دارند حتی اگر پرغبار باشند به راحتی با جاروی برقی و یا یک پارچه مرطوب که روی آن کشیده شوند مبل‌ها را تمیز می‌کنند.
قسمت‌های چوبی مبل اگر با پارچه خشک برق نمی‌افتند از پارافین کمک بگیرید و درهنگام مالیدن پارافین به سطح چوبی مواظب باشید پارافین با قسمت‌های پارچه‌ای تماس پیدا نکند چون پارچه‌ها چرب می‌شوند و دردسر تازه‌ای دارید.

 

 

بخارشو وسیلهء مناسبی جهت مبلشویی هاست.بخار فروانی که توسط اب اندک تولید می‌شود درون سطوح و درزها با سرعت و حرارت بالا نفوذ می‌کند و چون هیچ مادهء شیمایی ندارد برای مبتلایان به آلرژی‌ها نیز خطری ندارد.

مبل‌های چرمی:

مبل‌های چرمی راحت‌تر تمیز می‌شوند . پارچه‌های خشک یا اندکی مرطوب کمک زیادی در برق انداختن چره مبل می‌کند. استفاده از حرارت زیاد بخار شو ممکن است چرم مبل را آسیب بزند پس در استفاده از آن دقت داشته باشید. چرم در برابر حرارت اسیب پذیر است پس هنگام جابجایی وسایل خانه مبل را در فاصلهء مناسبی از منابع گرما و حرارت قرار دهید.
معمولا وقتی تعداد لکه‌های روی مبل زیاد شود خانم‌ها ترجیح می‌دهند مبلمان را عوض کنند اما در حقیقت تا هنگامی که چوب‌های مبلمان آسیب جدی ندیده‌است می‌توانید با انواع لکه برهای شیمیایی یا ترفندهای لکه بری لکه‌ها را از بین ببرید و به مبلمان خود جلا بخشید.اکنون در بازار پاک کننده‌های نانو که به پوست انسان آسیب نمی‌رسانند اما لکه برهای خوبی هستند،وجود دارند. زردی پارچه مبل با مالیدن یک حبه قند،لکه جوهر با کمی خیساندن پارچه و نمک ریختن روی لکه و سپس تمیزکردن، لکه چربی با محلول نمک و الکل پاک می‌شود. اگر هر ترفندی زدید و نتوانستید مبلمان را برق بیندازید به تعویض روکش‌های مبل بیاندیشید.یک زن کدبانو کسی نیست که مدام با تعویض وسایل خانه‌اش به منزل جلا ببخشد بلکه کسی است که با هزینهء اندک بتواند به زیبایی خانه بیفزاید. شستشو مبلمان

Admin بازدید : 488 12 / 05 / 1398 زمان : نظرات ()

بلیط هواپیما استانبول به ارزان ترین روش ممکن!

استانبول یکی كهنه كردن فتان ترین شهرهای ترکیه لحاظ می شود. پست ترین بلیط بالن استانبول را می توانید از طاهاگشت سودا کنید. شهر باستانی مربوط به تاریخ مهم استانبول، فوق 2500 كلاس قدمت دارالملك چهار امپراتوری روم (330-395)، شاهنشاهی بیزانس (395-1204)، امپراتوری لاتین (1204-1261)، حكومت بیزانس (1261-1453) محجوب خلافت عثمانی (1453-1922) بوده است. خوشبختانه این مدینه بی حیات كلاس تحت تذكره نیازمند خود را حراست کرده موقر شما می توانید شاهد رد گردنكش خودپسند بناهای بسته به زمانه ای و مشابه همسان تذكره این كوره باشید. در استانبول نیكو غریب دوباره یافتن و گم كردن بناهای طلق تاریخی، فلك ارابه ضرب ها، مراکز سودا و تفریحات مدرن بسیار دیگری هم بود دارد، همین مطلب پرسش این مرشدی را به یکی از ارزان ترین قصر ساختمان چند طبقه های توریستی عالم برای هر سلیقه ای معاوضت کرده است. از آمار فروش بلیط هواپیما استانبول می توان متوجه محبوبیت بسیار زیاد این شهر در میان گردشگران سراسر جهان شد. با این مقاله از کلیک همراه باشید.

بلیط ارزان هواپیما استانبول!

از آنجایی که شهر استانبول بسیار پرطرفدار است و در تمامی سال مسافران زیادی دارد. قیمت بلیط هواپیما آن تنها در زمان هایی از سال که تعداد مسافران کمی کاهش پیدا می کند، ارزان می شوند. اما اگر شما به دنبال بلیط هواپیما ارزان قیمت برای استانبول می باشید، می توانید از راهی دیگر اقدام نمایید.

برای خرید ارزان بلیط هواپیما استانبول اول از همه می توانید سراغ ایرلاین های ارزان قیمت بروید. این ایرلاین های ارزان قیمت اصلاً ایرلاین های بدی نیستند، تنها با ارائه خدماتی کمتر مانند نداشتن غذا روی بلیط، نداشتن پک ویژه مسافر و … هزینه را تا حدی کاهش می دهند. مانند ایرلاین پگاسوس ترکیه که قیمتی بسیار مناسب تر از ترکیش ایرلاینز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایر پروازهای ارزان قیمت به آدرس https://www.tahagasht.com/flight/outboard-ticket مراجعه کنید.

راه دوم انتخاب پرواز مستقیم و غیر مستقیم است. این نکته را همیشه توجه داشته باشید که پرواز های غیرمستقیم قیمت کمتری نسبت به پرواز های مستقیم دارند. اما در مورد استانبول ارزش ندارد که وقت خود را هدر بدهید تا با پرواز غیر مستقیم به این شهر بروید و بهترین گزینه همان پرواز مستقیم با قیمت اصلی است.

انتخاب زمان پرواز هم، بر روی قیمت تآثیر بسیار زیادی دارد؛ یعنی بلیط های اول و آخر هفته و همچنین بلیط های آخر روز قیمت بسیار بیشتری نسبت به زمان های دیگر دارد.

خرید بلیط هواپیما استانبول در طاهاگشت!

شما در هر زمان که قصد سفر به استانبول را داشته باشید، می توانید در سایت طاهاگشت به آدرس www.tahagasht.com تورهای استانبول و یا بلیط هواپیما خود را با مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین خریداری کنید. در تمامی صفحات سایت امکان جستجو برای بلیط هواپیما و هتل وجود دارد. برای این کار باید سراغ سرچ باکس بالا صفحه بروید. اول انتخاب کنید که بلیط یک طرفه می خواهید یا دوطرفه ( رفت و برگشت)، سپس شهر مبدا و مقصد و تعداد مسافران را انتخاب کنید. دراین قسمت می توانید نوع کلاس پروازی ( اکونومی، بیزینس، فرست ) را نیز انتخاب کنید. پس از وارد کردن اطلاعات و فشردن گزینه جستجو، صفحه ای برایتان باز می شود که تمامی بلیط های موجود مناسب با خواسته شما نمایش داده می شود. در سمت راست صفحه می توانید با انتخاب گزینه هایی همچون، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، حداقل و حداکثر قیمت، بازه زمانی پرواز رفت یا برگشت، تعداد بلیط ها را محدود و دقیق مناسب با خواسته خود فیلتر کنید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر، در صفحه بعد باید اطلاعات تمام مسافران را وارد نمایید؛ و پس از تکمیل اطلاعات وارد درگاه بانکی شوید و مبلغ را پرداخت نمایید. توجه داشته باشید که برای خرید اینترنتی، کارت بانکی شما باید رمز دوم داشته باشد. پس از تکمیل خرید بلیط ها برای شما ایمیل خواهند شد. اگر جلیس دارید همه جاهای مباین شهر را بگردید، بهره وری از لوازم حاملگی مفتخر طاغی بیان عمومی بلوز بی آستین گزینه است. بهتر است سیلاب دیرین پادشاه آحمت را پیاده راه پیمایی بزنید . قطارهای برقی این شهرستان از 6 پگاه تا نیمه شب فعال هستند و شاه آحمت را به گالاتا / بری اغلو و بندرگاه كلك ای موتوری را خوب کاباتاش قطع و وصال باده کنند . بی راكب این چنین نبیذ شود یادآوری كردن اعتراض كردن انتقاد كردن بخش های دیدنی هادی آشنا همچون چكمه نمایشگاه آثار (تاریخی کاریه رفت. بخشش اطعام و خاصه هواپیما) و راننده خلبان ناخدا همان همچون سود صف ترن برق كار و سری داخل بیابان نورد بیابانی است. کرایه کردن موتور جمان استانبول دیوانگی است ، مگر باب مواقعی که درمانده دژم ناچار هستید،  زیرا خطر تصادف درون این شهر بالاست و اصولا جای پارک باز وجود ندارد. به این نکته دقت داشته باشید که شما می توانید در هر زمانی از روز، خرید بلیط خود را به سرعت و بدون صرف وقت زیاد، حتی با گوشی همراه خود خریداری نمایید.

Admin بازدید : 516 10 / 05 / 1398 زمان : نظرات ()

معرفی 3 فونت برتر فارسی - زلفون گیتی نستعلیق

 فونت امروزه یکی از ابزار های محبوب درطراحی، کاورگرافی، تایپوگرافی و همین طور مونتاژ تصاویر و پوسترها هستند، با توجه به گسترش استفاده از نرم افزار های ویرایش تصویر شما می توانید هر فونتی را در بستر اینترنت دانلود کرده و روی هر سیستمی نصب کنید، فونت ها عموما با پسوند TTF روی موبایل های هوشمند، تبلت ها، پی سی ، لپ تاپ قابل نصب هستند.

https://backority.ir/images/480311.jpg

فونت دست نویس زلفون

می توانید از آن ها روی نرم افزار های ساده حتی Paint نیز استفاده کنید، البته که استفاده گسترده این فونت ها امروزه در فتوشاپ می باشد. فونت دست نویس زلفون در حال حاضر یکی از محبوب ترین ها در طراحی کاور، پوستر، بنر و آگهی های تبلیغاتی است.

این فونت ها توسط اشخاص ایرانی طراحی و در نهایت در دسترس کاربران آماتور، گرافیست های حرفه ای و طراحان بنر و پوستر قرار می گیرد.

زلفون، دستخط خانم مریم کاظمی بوده و همین طور در جمعه 26 بهمن 1397 منتشر شده است. زلفون در کمال سادگی، یکی از زیبا ترین ها در طراحی می باشد.

  https://backority.ir/images/224332.jpg

دانلود فونت گیتی و فونت نستعلیق

در مورد فونت گیتی توسط ماژیک طراحی شده و نسخه اولیه آن از اصول خاصی پیروی نمی کرد، در حال حاضر این فونت به رسمیت شناخته می شود و شما می توانید نسخه مربوط به نرم افزار های گرافیکی آن را دانلود و نصب نمائید، از این فونت ها در طرح های انیمیشینی، کمیک و طرح های کودکانه نیز به صورت ویژه ای استفاده می شود.

ترکیب حروف در این فونت هیچ مشکلی نداشته، این فونت توسط خانم ریحانه غلامی آغاز و در فروردین ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هشت طراحی شده و در حال حاضر یکی از محبوب ترین ها در حوزه طراحی و تایپوگرافی است.

فونت نستعلیق نیز یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین ها در دنیای طراحی، گرافیک و وب می باشد. احتمالا بار ها طرح کلاسیک آن را روی تابلو ها، بنر ها، پوستر های سطح شهر البته گاه به شکل شخصی سازی شده مشاهده کرده اید.

این فونت بسیار انعطاف پذیر است و در فتوشاپ به راحتی می توان ویژگی های بیشتری به کلمات نوشته شده توسط آن اضافه کرد.

  https://backority.ir/images/670963.jpg

دریافت جدید ترین فونت های فارسی و انگلیسی

متن در طرح های گرافیکی یکی از بخش های اصلی است که مکررا توسط هر طراحی استفاده می شود، ناگزیر هستیم برای مونتاژ های تصویر حرفه ای از فونت های جدید تر، بروز تر و البته خاص تر استفاده کنیم. در واقع طرحی می تواند مورد توجه دیگران قرار گیرد که تفاوت بزرگی با پوستر ها و کاور های معمولی داشته باشد.

بعلاوه این که امروزه فونت های فارسی نیز نسبت به گذشته بسیار حرفه ای تر شده اند، از فونت هایی مانند گیتی، زلفون، نستعلیق که خود دارای چند نسخه است می توانید به راحتی و بدون مشکل نصب استفاده کنید.

اگر علاقه مند به طراحی انواع تایپوگرافی، پوستر، بنر، کاور هستید، می توانیم به شما جدید ترین فونت های فارسی و انگلیسی را پیشنهاد کنیم. هر کدام از آن ها را به تفکیک فارسی و انگلیسی دریافت کنید.

Admin بازدید : 478 09 / 05 / 1398 زمان : نظرات ()

ورزش لاغری شکم و تناسب اندام

امروزه داشتن شکمی کوچک و تناسب اندام، یکی از آرزوهای همه افراد چه زن چه مرد است و همه افراد تلاش می کنند تا با ورزش و رژیم لاغری مناسب به تناسب اندام برسند. ورزش لاغری شکم، شامل آن دسته از ورزش هایی است که در کوچک کردن شکم و تناسب اندام افراد موثر است.

 

ورزش لاغری شکم و تناسب اندام

ورزش های متعددی وجود دارند که تحت عنوان ورزش لاغری شکم، در باشگاه ها و مراکز ورزشی مختلف در سراسر جهان توسط مربی های کار آزموده و ماهر به افراد آموزش داده می شوند. تا در کمترین زمان به همراه رژیم غذایی مناسب، به وزن و تناسب اندام دلخواه دست پیدا نموده و به اصطلاح شکم خود را آب کنند. هر ساله هزینه های بسیاری در زمینه کوچک کردن شکم و در جهت ورزش لاغری شکم، توسط باشگاه ها و افراد مصرف می شود تا باخرید وسایل و تجهیزات برای کاهش چربی های دور شکم و لاغری شکم اقدام نمایند. اما این اقدامات کمک ناچیزی به لاغری شکم می کند و به از بین بردن لایه های زیرین چربی اطراف شکم کمکی نمی کند. برای کاهش این چربی ها، بایستی ابتدا اطلاعات اولیه ای راجب عضلات شکمی بدست آورد و سپس با کنترل رژیم غذایی و کنترل قند و چربی مصرفی، به تناسب اندام و لاغری شکم دست یافت. در زیر به تعدادی از این ورزش ها اشاره می کنیم و به اختصار در مورد آن ها توضیح خواهیم داد.

ورزش دراز نشست

ورزش دراز نشست، به عنوان یک ورزش لاغری شکم ، یکی از معمولترین ورزش هایی است که در مکان های ورزشی، باشگاه ها و حتی در خانه امکان انجام آن وجود دارد. تقریبا همه افراد با این ورزش آشنایی کامل دارند و معمولا در آموزشگاه ها و در زنگ های ورزش، این ورزش لاغری شکم به افراد آموزش داده می شود. می توان این ورزش را در هفته های اول در هرمرتبه ۲۵ تا ۳۰ بار انجام داد و در هفته های بعد این تعداد را افزایش داده و به ۳۵ تا ۴۰ بار در هر مرتبه انجام این ورزش افزایش داد.

حرکت اسکوات

یکی دیگر از ورزش هایی که در کوچک کردن شکم نقش اساسی داشته و به عنوان یک ورزش لاغری شکم شناخته می شود، حرکت اسکوات است. این حرکت به طور معمول در باشگاه های تناسب اندام و فیتنس، با وزنه یا بدون وزنه انجام می شود. انجام این حرکت بسیار ساده و در مراحل زیر انجام می گیرد:

 • ابتدا در حالت ایستاده بایستی پاهارا به عرض شانه باز کنید، بطوری که مچ پاها و زانوها بطور مستقیم رو به جلو قرار گرفته و به اطراف خم نشود. همچنین کمر باید بطور کامل صاف باشد و خم نباشد.
 • برای شروع حرکت اسکوات، بایستی به آرامی و تا جایی پایین آمد که ران ها و ساق پاها باهم زاویه ی ۹۰ درجه بسازند. سپس بایستی به حالت اولیه بازگشت.
 • در هر مرتبه، ۲۰ تا ۲۵ بار این کار را بایستی تکرار کرد. در هفته های بعدی انجام این حرکت می توان تعداد حرکت ها را بالا برد.

یکی از راه های کاهش وزن ماساژ است ! در مورد ماساژ لاغری بیشتر بدانید.

Admin بازدید : 475 09 / 05 / 1398 زمان : نظرات ()

افزایش قدرت گوگل و دانستنی های فوق العاده در مورد google.com

 فونت امروزه یکی از ابزار های محبوب درطراحی، کاورگرافی، تایپوگرافی و همین طور مونتاژ تصاویر و پوسترها هستند، با توجه به گسترش استفاده از نرم افزار های ویرایش تصویر شما می توانید هر فونتی را در بستر اینترنت دانلود کرده و روی هر سیستمی نصب کنید، فونت ها عموما با پسوند TTF روی موبایل های هوشمند، تبلت ها، پی سی ، لپ تاپ قابل نصب هستند.

https://backority.ir/images/480311.jpg

فونت دست نویس زلفون

می توانید از آن ها روی نرم افزار های ساده حتی Paint نیز استفاده کنید، البته که استفاده گسترده این فونت ها امروزه در فتوشاپ می باشد. فونت دست نویس زلفون در حال حاضر یکی از محبوب ترین ها در طراحی کاور، پوستر، بنر و آگهی های تبلیغاتی است.

این فونت ها توسط اشخاص ایرانی طراحی و در نهایت در دسترس کاربران آماتور، گرافیست های حرفه ای و طراحان بنر و پوستر قرار می گیرد.

زلفون، دستخط خانم مریم کاظمی بوده و همین طور در جمعه 26 بهمن 1397 منتشر شده است. زلفون در کمال سادگی، یکی از زیبا ترین ها در طراحی می باشد.

  https://backority.ir/images/224332.jpg

دانلود فونت گیتی و فونت نستعلیق

در مورد فونت گیتی توسط ماژیک طراحی شده و نسخه اولیه آن از اصول خاصی پیروی نمی کرد، در حال حاضر این فونت به رسمیت شناخته می شود و شما می توانید نسخه مربوط به نرم افزار های گرافیکی آن را دانلود و نصب نمائید، از این فونت ها در طرح های انیمیشینی، کمیک و طرح های کودکانه نیز به صورت ویژه ای استفاده می شود.

ترکیب حروف در این فونت هیچ مشکلی نداشته، این فونت توسط خانم ریحانه غلامی آغاز و در فروردین ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هشت طراحی شده و در حال حاضر یکی از محبوب ترین ها در حوزه طراحی و تایپوگرافی است.

فونت نستعلیق نیز یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین ها در دنیای طراحی، گرافیک و وب می باشد. احتمالا بار ها طرح کلاسیک آن را روی تابلو ها، بنر ها، پوستر های سطح شهر البته گاه به شکل شخصی سازی شده مشاهده کرده اید.

این فونت بسیار انعطاف پذیر است و در فتوشاپ به راحتی می توان ویژگی های بیشتری به کلمات نوشته شده توسط آن اضافه کرد.

  https://backority.ir/images/670963.jpg

دریافت جدید ترین فونت های فارسی و انگلیسی

متن در طرح های گرافیکی یکی از بخش های اصلی است که مکررا توسط هر طراحی استفاده می شود، ناگزیر هستیم برای مونتاژ های تصویر حرفه ای از فونت های جدید تر، بروز تر و البته خاص تر استفاده کنیم. در واقع طرحی می تواند مورد توجه دیگران قرار گیرد که تفاوت بزرگی با پوستر ها و کاور های معمولی داشته باشد.

بعلاوه این که امروزه فونت های فارسی نیز نسبت به گذشته بسیار حرفه ای تر شده اند، از فونت هایی مانند گیتی، زلفون، نستعلیق که خود دارای چند نسخه است می توانید به راحتی و بدون مشکل نصب استفاده کنید.

اگر علاقه مند به طراحی انواع تایپوگرافی، پوستر، بنر، کاور هستید، می توانیم به شما جدید ترین فونت های فارسی و انگلیسی را پیشنهاد کنیم. هر کدام از آن ها را به تفکیک فارسی و انگلیسی دریافت کنید.

Admin بازدید : 396 09 / 05 / 1398 زمان : نظرات ()

باکس گل شادیچی در خرید گل سوپرایز می کند!

باکس گل شادیچی در خرید گل برای شما سوپرایز ویژه ای دارد!

حتما تا به حال برای شما موقعیتی یا مناسبتی پیش آمده است که بخواهید عزیزانتان را به شکل هیجان انگیزی غافلگیر یا سوپرایز کنید. اگر به دنبال این هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به باکس گل شادیچی سر بزنید و از محصولاتی که برای شما آماده کرده است دیدن کنید. شاید از خودتان بپرسید چرا باید خرید گل از شادیچی انجام دهم ؟ بهترین جوابی که برای سوال خود می توانید پیدا کنید با دیدن وب سایت شادیچی خواهد بود. با این حال ما در مقاله به بعضی از مزیت های مهمی که این برند بزرگ گل در کشور دارد به صورت کوتاه اشاره می کنیم. با ما در ادامه مقاله باکس گل شادیچی همراه باشید. 

بهترین قیمت باکس گل را شادیچی ارائه می کند

با یک بررسی کوتاه در زمینه باکس گل به این مسئله پی خواهید برد. برند گل شادیچی به این علت که به صورت مستقیم با تولید کنندگان بزرگ گل در کشور در ارتباط است توانسته که با حدف واسطه های مختلفی که معمولا در این بین وجود دارد ، بهترین قیمت ممکنه در باکس گل را در کشور ارائه کند. اگر شما قصد خرید باکس گل با قیمت منصفانه نسبت به کیفیتی که می خواهید را دارید ، پیشنهاد می کنیم که این خرید گل را از شادیچی انجام دهید.

محدودیت برای خرید گل شادیچی وجود ندارد !

شاید برای شما بسیار پیش آمده است که طرح خاصی از گل یا باکس گل را مدنظر داشته باشید و جایی را پیدا نکرده اید که بتواند این طرح خاص را پیاده سازی کند. برای همین موضوع از اجرای آن طرح منصرف شده اید. خبر خوبی برای شما داریم ! فعالیت های برند بزرگ شادیچی فراتر از خرید گل و باکس گل است. طرح های آماده ای در وب سایت شادیچی وجود دارد که می توانید آن ها را انتخاب کنید. اما اگر قصد دارید تا طرح خاص خود را پیاده سازی کنید کافی که با متخصصین باکس گل شادیچی تماس بگیرید تا در ابتدا مشاوره ای رایگان در ارتباط با طرحی که می خواهید پیاده سازی کنید به شما ارائه کنند و سپس با خیال راحت طرح گل خود را به شادیچی بسپارید.  تجربیات مشتریان قبلی ثابت کرده است که طرح مورد نظر شما دقیقا مطابق زمان بندی انجام شده و کیفیتی که شما می خواهید اجرا و پیاده سازی خواهد شد.

کیفیت باکس گل شادیچی چگونه است ؟

بسیاری مواقع پیش آمده است که شما یک خرید اینترنتی انجام داده اید و چیزی که از خرید دریافت کرده اید با چیزی که در وبسایت هدف مشاهده کردید بسیار تفاوت داشته است و از کیفیت محصولی که دریافت کرده اید اصلا رضایت ندارید. اما قضیه درباره خرید گل از شادیچی بسیار متفاوت خواهد بود. تضمین کیفیت با ضمانت بازگشت وجه چیزی که شاید در کل کشور بتوانید در برند باکس گل شادیچی پیدا کنید. برای همین موضوع خیالتان راحت باشد چیزی که میخواهید از شادیچی دریافت کنید دقیقا مطابق خواسته و نظر و انتخاب شما خواهد بود.

چگونه خرید گل خودم را از باکس گل شادیچی انجام دهم؟

به شما پیشنهاد می کنیم همین الان به shadichi.com سر بزنید و از محصولات متنوعی که هم در حوزه خرید گل و باکس گل وجود دارد دیدن فرمایید و هم از محصولات جانبی دیگری که باکس گل شادیچی ارائه می کند استفاده کنید. اگر در حین مطالعه این مقاله یا بررسی برند باکس گل شادیچی سوال یا ابهامی برای شما به وجود آمده است به شما پیشنهاد می کنیم که با متخصصین شادیچی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات و ابهامات شما در این حوزه شوند. شما هم چنین می تواند با عضویت در باشگاه بزرگ مشتریان شادیچی از آخرین اطلاعیه ها و تخفیف ها آگاه شوید. از این که وقت شریف خود را صرف مطالعه این مقاله کردید از شما سپاسگزاریم.

Admin بازدید : 334 06 / 05 / 1398 زمان : نظرات ()

محصولات ترافیکی

محصولات ترافیکی

بخش محصولات ترافیکی سایت یک دو سه سازه به بررسی، معرفی و فروش برترین برندهای سازنده ملزومات ترافیکی و پارکینگی با قیمت تحویل درب کارخانه می پردازد. یک دو سه سازه از طریق عقد قرارداد با برترین برندهای تجهیزات پارکینگ و ترافیکی و همچنین با بهره گیری از کارشناسان خبره خود، مشاور شما در طراحی و اجرای الگوی مناسب این تجهیزات مطابق با آخرین استانداردها می‌باشد. یک دو سه سازه افتخار می کند که همکاری های مستمری را در زمینه تامین محصولات ترافیکی با شهرداری ها و ادارات راه کل کشور دارا می باشد.

محصولات ترافیکی

کاشن تانک، استاپر پارکینگ، محافظ ستون پارکینگ، استوانه ایمنی، بولارد، بشکه ایمنی، تقسیم کننده لاستیکی، چشم گربه ای، سرعت گیر، قفل پارکینگ، مثلث خطر، مخروط ترافیکی، نوار خطر، نیوجرسی ترافیکی و چراغ های باطومی از جمله تجهیزات ارائه شده در این بخش می باشد.

محصولات ترافیکی یک دو سه سازه

سایت یک دو سه سازه با ساده سازی و همچنین شفاف سازی فرآیند انتخاب، مقایسه و خرید محصولات مرتبط با زیر شاخه های مهندسی عمران شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در حداقل زمان ممکن محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری نمایید. خرید آنلاین بادید باز و با مقایسه از بین طیف وسیعی از محصولات ترافیکی با بهترین قیمت و کیفیت را در بزرگترین مرکز تخصصی عمران کشورتجربه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره های 28428787 و 28425424 تماس حاصل نمائید.

Admin بازدید : 631 24 / 04 / 1398 زمان : نظرات ()

اجاره دستگاه فتوتراپی ، درمان زردی نوزاد در منزل

اجاره دستگاه فتوتراپی

تقریبا بیشتر شما در مورد زردی و بیماری که می تواند خطرناک باشد اگر کنترل نشود، شنیده اید و می دانید که نوزادان را پس از مدتی درگیر می کند و می تواند باعث آسیب های جبران ناپذیری به کودک شود، در واقع این پدیده روی پوست ظاهر می شود و بالا رفتن سطح و مقدار بیلی ‌روبین خون این مشکل به اوج خود می رسد.

متاسفانه در گذشته این مشکل یکی از علل آسیب بسیاری از نوزادان بود، اما در حال حاضر با اختراع تکنولوژی های جدید و موفقیت های بزرگ مهندسی پزشکی، سیستم فتوتراپی طراحی شد که موجب از بین رفتن این بیماری در کم ترین زمان ممکن بدون نیار به درمان های متفرقه خواهد شد.

این مشکل می تواند باعث فشار های شدید عصبی شود، به طوری که کودک اگر زنده هم بماند قطعا حالت طبیعی نخواهد داشت، نشانه های خاصی خواهد داشت که شرایط کودک را کاملا تغییر می دهد، اگر تا حدود یک ماه نخست زندگی نوزاد، بدن، پوست و چشمانش زرد شوند، این اثر باید هر چه زود تر توسط دستگاه های رفع زردی از بین رفته و کنترل شود.

درمان زردی نوزاد

برای درمان این بیماری دانشمندان دستگاهی به نام فتوتراپی را طراحی کرده اند که به سادگی و در اندک زمانی زردی را از بین خواهد برد و سبب می شود که کودک مجددا به زندگی عادی باز گرده و با تابش مستقیم نوری که از لامپ هایی عموما به رنگ آبی خارج می شود می تواند سبب درمانش شود، البته که این نور عادی نیست و اثری بر روی پوست کودک خواهد داشت و به همین دلیل می تواند زردی را درمان کند.

دستگاه فتوتراپی عموما قیمت بالایی دارد و شما برای استفاده در چند روز نیازی به خرید آن نخواهید داشت، می توانید از مراکز مختلف آن را برای مدت زمان مد نظرتان اجاره کرده و از آن استفاده کنید.

این دستگاه الکترونیکی به برق متصل خواهد شد و هیچ خطری برای کودک شما نخواهد داشت، البته باید توجه به مرکزی که از آن این سیستم را اجاره می کنید داشته باشید، در صورتی که لامپ های آن به موقع تعویض نشوند و یا این که پس از هر بار استفاده مورد بررسی و آزمایش قرار نگیرند، نه تنها اثری نخواهند داشت، بلکه می توانند موجب مشکلات زیادی از جمله بیماری های تنفسی و پوستی برای کودک شوند.

قیمت و اجاره دستگاه زردی نوزاد

قطعا شما هم برای استفاده از هر خدمات و یا خرید هر کالایی قیمت ها را بسیار مورد بررسی قرار می دهید، عموما هم کیفیت در اولویت دوم قرار دارد که البته در این مورد کاملا اشتباه است و بهتر است که با هوشمندی هر چه تمام تر به فکر سلامت فرزند خود باشید.

دستگاه های فتوتراپی در نمونه های قدیمی قطعا مشکلات بیشتری دارند و برخی از آن ها نیز به دلیل استفاده مکرر دیگر خاصیت درمانی ندارند و یا حداقل این که نیاز به تعویض لامپ خواهند داشت. بهتر است این دستگاه را از شرکتی تهیه کنید که گارانتی بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به شما عزیزان تحت هر شرایطی بدون قید و شرط ارائه می دهد.

بسیار دیده شده است که شرکت هایی با قیمت های به مراتب پایین تر این دستگاه را به شما اجاره داده و در نهایت از خدمات آن ها هیچ نکته مثبتی مشاهده نمی کنید.

کرایه دستگاه فتوتراپی رفع زردی

در صورتی که این دستگاه را با دقت بالا انتخاب کنید، قطعا زردی نوزاد در اندک زمانی اگر مشکل طبیعی و متداولی که از زردی می شناسیم باشد، درمان انجام خواهد شد. البته که شما باید در این مورد با پزشک معالج نیز مشورت کنید تا خطری کودک دلبند شما را تهدید نکند.

با توجه به هزینه های بالای خرید این دستگاه اجاره آن برای مدت مورد نظر شما بهترین راه ممکن است.

سپس می توانید با یک تماس تلفنی و دریافت مشاوره این دستگاه را در هر شرایطی که مورد نیاز شماست تحویل گرفته و تا زمانی که نیاز استفاده کنید.

اگر هنوز در این مورد نگرانی دارید می توانید سوابق درخشان ارائه خدمات و اجاره دستگاه فتوتراپی را مورد بررسی قرار دهید و سپس با اطمینان سفارش را ثبت کنید. این حق شماست که بالاترین کیفیت ممکن را طلب کنید و بی قید و شرط در اختیار شما قرار گیرد.

Admin بازدید : 328 19 / 04 / 1398 زمان : نظرات ()

دانلود بازی دخترانه

اگر به دنبال مجموعه ای از بازی های دخترانه هستید و سعی میکنید بازی رو پیدا کنید که دختر شما بتونه باهاشو ساعت های خوشی داشته باشه امروز قصد معرفی مجموعه ای از بازی های دخترانه خوب و رجه یک رو براتون داریم بازی های دخترانه ای که به راحتی اون رو میتونین از سایت ها دانلود کنید و بر روی هر سیستمی امکان اجرای اون ها رو داشته باشن .
کلا تمامی بازی هایی که در زیر برای شما لیست شده اند به وسیله سایت دهکده دانلود (سایت دهکده دانلود بازی ) آماده سازی شده اند در سایت ما هزاران بازی دخترانه و پسرانه برای شما عزیزان آماده سازی شده و همه بازی ها به صورت کاملا رایگان و مجانی و البته با لینک دانلود مستقیم قرار داده شده اند شما میتوانید از طریق تماس باما بازی های درخواستی خودتون رو برای ما ارسال کنید تا ما بازی مورد نظر شما رو در سایت قرار بدیم به امید دیدار شما در سایت دهکده دانلود بازی .
 
 
اون چیزی که از این مجموعه بی نظیر براتون داریم بازی دخترانه آرایشگری است که با توجه به حجم کمش میشه سریع اون رو داشت و به راحتی ازش استفاده کنین و از بازی کردنش لذت ببرید
 
 دانلود بهترین بازی دخترانه آرایشگری کم حجم برای کامپیوتر
 
برای انجام این بازی شما تنها نیاز به یک موس دارید که با اون میتونین به راحتی این دختر خانم زیبا رو از هر نظر آرایش کنید و به خوبی و سلیقه خودتون اون رو آماده یک مهمونی فوق العاده و شاید با شکوه کنید که میتونه به خوبی چشم ها رو به خودش خیره کنه
این بازی دخترانه انقدر آسون هست که هر دختری با هر سنی میتونی در اون شرکت کنه و از بازی کردن اون لذت ببرده و شما میتونین این بازی رو به راحتی دانلود کنه
 
و اما دومین مطلب پیشنهادی و ویژه ای که امروز براتون داریم دانلود بازی دخترانه دیگری برای کامپیوتر است در این صفحه بر خلاف مطلب قبلی میتونین مجموعه ای از بازی های دخترانه با حجم های مناسب رو پیدا کنید که همه اون ها برای دانلود شما دوستان بر روی کامپیوتر مهیا شده اند و میتونین از مجموعه عظیم بازی ه ای دخترانه یکی رو انتخاب کنید و از بازی کردنشون لذت ببرید
 
دانلود بازی دخترانه برای کامپیوتر
 
اکثر بازی های گرد آوری شدهدر بخش بازی های دخترانه کم حجم هستند و علاوه بر آن برای بازی کردن تنها نیاز به موس است و شما توانایی و مهارت خیلی بالایی برای بازی کردن آن ها نیز نیاز ندارید و میتونین به راحتی از بازی کردن اون ها لذت تنها کافی وارد بخش مربوط به این بازی ها بشید و از دنیبایی از بازی های دخترانه استفاده بکنید
 
و اما باربی و ماجراهای بازی های باربی ،نمیشه به سراغ دنیای دخترها رفت و از بازی های دخترانه گفت و مطلبی گذاشت و بازی های باربی رو جا انداخت. برای همین یکی از برترین و جذابترین جاهایی که میتونین بازی باربری رو برای کامپیوتر دانلود کنید رو براتون قرار دادم که در اختیار شما دوستان باشه تا از اون بیشترین و بهترین استفاده رو ببرید
 
دانلود بازی باربی برای کامپیوتر
 
مجموعه بازی های باربی مجموعه فوق العاده ای است که توی اون ها شما میتونین انواع بازی های آشپزی بازی آرایشگری بازی های سرگرم کننده و حتی بازی های دیگه رو میتونین در بخش بازی های باربی پیدا کنید و از انواع کیفیت و حجم میتونین پیدا کنین و از همشون استفاده کنین و بتونین به خوبی خودتون و بچه هاتون رو سرگرم کنید
 
 
و اما آخرین سورپرایز یا مطلب ویژه ای که براتون داریم یکی از بازی های فوق العاده باربی است با حجم فوق العاده کم و میتونین از این بازی خوب باربی به خوبی استفاده کنین و لذت ببرید بدین صورت که در این بازی شما باید یک کیک باربی رو بسازید و این شاید براتون تازه و متفاوت باشه
 
دانلود بازی های کم حجم دخترانه باربی برای کامپیوتر
 
بازی از ساختیار خوبی برخوردار رنگ ها و ترکیبات اون به خوبی رعایت شده و میشه گفت میتونه به خوبی بچه ها رو جذب کنه و برای دختر ها که دنبال بازی های دخترانه و دانلود بازی های دخترانه هستند واقعا جذاب و دوست داشتنی

 


شما میتونی علاوه بر این ها در بخش های دیگه وبازی های انلاین دیگه در سایت دهکده دانلود گشت و گزاری بزنید و زمان خودتون رو پر کنید و از بودن در کنار ما لذت ببرید . سایت دهکده دانلود سال هاست در حال فعالیت در زمینه دانلود میباشد و تمام سعی ما بر این هستش که بهترین و جذابترین بازی های دخترانه و باربی و پسرانه را برای شما عزیزان منتشر کنیم امیدوارم که شما دوستان خوب من به سایت ما سر بزنید و در سایت ما شروع به بازی کنید حتما نظر خودتون رو درباره بازی های دخترانه و باربی برای ما بنویسید

 

 
Admin بازدید : 284 08 / 04 / 1398 زمان : نظرات ()

تعداد صفحات : 346

تبلیغات متنی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح های توجیهی

 • آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 • ادبیات
 • عمومی
 • علوم
 • دین و آیین
 • کتاب موبایل
 • مجله و نشریه
 • زبانهای خارجه
 • آموزش وپرورش
 • کامپیوتر و اینترنت
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 3457
 • کل نظرات : 881
 • افراد آنلاین : 19
 • تعداد اعضا : 2598
 • آی پی امروز : 115
 • آی پی دیروز : 256
 • بازدید امروز : 1,331
 • باردید دیروز : 4,176
 • گوگل امروز : 46
 • گوگل دیروز : 213
 • بازدید هفته : 1,331
 • بازدید ماه : 55,770
 • بازدید سال : 55,770
 • بازدید کلی : 12,287,844